همکاری با ما

مراحل همکاری با نت سرا

 

نت سرا یک پلتفرم در زمینه موسیقی می باشد که از تنظیم کنندگان با تجربه دعوت به همکاری میکند.

اگر تمایل به همکاری با نت سرا به عنوان تنظیم کننده و مدرس دارید از طریق تیکت پشتیبانی در پنل کاربری خود به ما درخواست دهید.

 

جهت همکاری با ما به نکات زیر توجه نمایید:

  1. هر تنظیم کننده جهت قرار دادن تنظیم ها و آموزش های خود در نت سرا ابتدا باید یک تنظیم و آموزش رایگان در سایت ثبت نماید.
  2. بعد از تایید درخواست همکاری شما با نت سرا تصویر دو سمت کارت ملی خود را به صورت فایل  rar در این لینک آپلود نموده و در تیکت لینک را برای ما ارسال نمایید.
  3. کیفیت صدا و تصویر برای ویدیو های آموزشی باید مناسب باشد.
  4. نت رایگانی که در سایت ثبت میکنید نباید به صورت نقدی در سایت وجود داشته باشد.
  5. ابتدای هر ویدیو آموزشی موشن سایت باید قرار گیرد.
  6. از ابتدای ویدیو (بعد از موشن) با انتهای ویدیو لوگوی سایت نت سرا باید در پایین سمت راست ویدیو قرار داشته باشد.

 

پس از انجام و پذیرفتن مراحل فوق سمت تنظیم کننده به شما در سایت داده میشود و میتوانید نت ها و آموزش های خود را در سایت نت سرا قرار دهید.

درصد فروشی که به مدرسان تعلق میگیرد 60 درصد بوده که این عدد ممکن است بر اساس کیفیت آموزش ها و تنظیم هایی که در سایت قرار میدهید کم تر یا بیشتر گردد.

در صورتی که یک مدرس نت ها و تنظیم های شخص دیگر یا سایتی را کپی کند تمام مسئولیت این امر بر عهده خود آن شخص بوده و بعد از آن نیز امکان فعالیت در نت سرا به طور کامل از او گرفته خواهد شد.

دقت نمایید نت ها و آموزش هایی که در سایت نت سرا درج شود متعلق به این سایت خواهد بود و تحت هیچ شرایطی از سایت حذف نخواهد شد و اگر مدرس نت ها و آموزش های خود را در جای دیگر منتشر کند آن نت و آموزش در سایت نت سرا رایگان خواهد شد.

سربلند باشد.